Organizacja imprez, konferencji, koncertów, eventów, bankietów ...
Oferujemy usługę kompleksowej ralizacji wszelkiego rodzaju imprez. Naszą główną specjalnością jest organizacja imprez masowych. Posiadamy oryginalne pomysły, dzięki którym imprezy przez nas organizowane odznaczają się nietypowym klimatem. Za każdym razem zaskoczymy atrakcjami ...
O nas

Firma istnieje od 1995 r. Początkowo zajmowała się obsługą artystyczną i techniczną kameralnych imprez, jednak chłonny rynek przyczynił się do dynamicznego rozwoju firmy. ARMEX systematycznie wzbogacał swoją ofertę. Jednocześnie trwał niezmiennie w tym, co najważniejsze: szacunku dla potrzeb klientów, rzetelności, odpowiedzialności i wulkanicznej erupcji pomysłów. 

Od kilkunastu lat stale zdobywamy nowe, różnorodne doświadczenia i podejmujemy się kolejnych trudnych wyzwań. To nauczyło nas elastyczności i indywidualnego podchodzenia do każdego zadania, niezależnie od tego, czy w grę wchodzi małe firmowe przyjęcie, duża konwencja czy impreza masowa. Pracujemy z najlepszymi firmami oświetleniowymi, nagłośnieniowymi i cateringowymi. Za nami realizacja niezliczonej ilości imprez, koncertów, festynów, eventów, pikników, wielkich imprez sportowo -rekreacyjnych, festiwali itp. Firma ARMEX jest obecna na największych wydarzeniach artystycznych, sportowych, kulturalnych, biznesowych w całej Polsce zapewniając najwyższe standardy obsługi. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Nasz profesjonalny zespół pozostaje do Państwa dyspozycji.
ASORTYMENT ARMEX - kliknij
Strona główna
Realizacje
O nas
Referencje
Galeria foto
Kontakt

Ładowanie strony: 0.01 sec.
Copyright © 2010-2023 Armex
Wykonanie strony: Brewka.pl
Armex, ul. Mazowiecka 47
05-200 Cięciwa k/ Wołomina
tel./fax: 22 761 06 70


Polityka prywatności

Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!