Organizacja imprez, konferencji, koncertów, eventów, bankietów ...
Oferujemy usługę kompleksowej ralizacji wszelkiego rodzaju imprez. Naszą główną specjalnością jest organizacja imprez masowych. Posiadamy oryginalne pomysły, dzięki którym imprezy przez nas organizowane odznaczają się nietypowym klimatem. Za każdym razem zaskoczymy atrakcjami ...
Sielsko Anielsko - domki wypoczynkowe

Sielsko Anielsko to nasz mały projekt w zasadzie, małe dziecko stworzone i mające na uwadze to czego w dzisiejszych czasach każdemu z nas brakuje... odpoczynku, relaksu, w zacisznym, malowniczym miejscu z dala od zgiełku i tłumów wielkich miast. Z duma przedstawiamy Państwu naszą ofertę na wynajem domków wypoczynkowych w miejscowości Kodeń.


Teren, na którym mieszczą się domki to hektar placu oddzielony małą rzeką i lasem. Do wynajęcia są dwa domki piętrowe.


W dom murowanym do dyspozycji są cztery łóżka dwuosobowe (jedno na dole i trzy w trzech oddzielnych sypialniach na piętrze), dwie łazienki (na parterze i piętrze). Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras. Dodatkowo salon wyposażony jest w kominek. Ponadto na górze znajduje się przestronny balkon z widokiem na staw, rzekę i las.W drugim domku (drewnianym) na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i kominkiem oraz łazienka, a na górze dwa pokoje, przedpokój oraz łazienka. Łącznie do dyspozycji w domu drewnianym są trzy łóżka dwuosobowe oraz dwa łóżka jednoosobowe. Ponadto na wyposażeniu domków znajdują się telewizory, lodówki, zmywarki, kuchenki z piekarnikiem, czajnik, garnki, naczynia i sztućce.


Zapewniamy również ręczniki, pościel, pralkę, żelazko i suszarkę do włosów. Dodatkowymi atrakcjami na terenie posesji- sauna znajdująca się w oddzielnym drewniany, staw z pomostem,boisko do gry w siatkówkę, rowery, grill, huśtawka.


Kilka słów o miejscowości, Kodeń a dokładniej Zabłociu, która jest spokojną i malowniczą miejscowością położoną na Równinie Kodeńskiej (część Polesia Zachodniego). Niedaleko wsi płynie rzeka Bug, która ze swymi starorzeczami nazywana jest często ostatnią dziką rzeką Europy. Tereny nadrzeczne to również ważne siedliska ptactwa wodno-błotnego i ssaków a także ulubione miejsce miłośników wędkarstwa.Każdy kto lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu może wybrać się na spływ kajakowy, wycieczkę rowerową Wschodnim Szlakiem Rowerowym „Green Velo” lub spacery po lesie. Tereny te słyną również z produktów regionalnych, które można nabyć u lokalnych producentów. Szczególnie warto wybrać się do miejscowości Kodeń po Kodeński chleb razowy czy ziołowy miód z kwiatów mlecza nazwany Nektarem św. Eugeniusza w klasztorze Misjonarzy Oblatów. W samej wsi znajduje się ponad stuletnia cerkiew św. Mikołaja. W odległości 10 km od Zabłocia znajduje się Prawosławny Monaster Św. Onufrego w Jabłecznej, który (jak głoszą przekazy ludowe) został założony w ok. XV wieku po tym, jak do wsi Jabłeczna przypłynęła rzeką Bug ikona św. Onufrego. W Kodniu warto udać się do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, gdzie znajduje się obraz Matki Bożej Kodeńskiej.


Zapraszamy po więcej informacji na naszego fanpage:

Sielsko Anielsko Fanpage


zoom (+)
Domek murowany
zoom (+)
Domek murowany - kuchnia
zoom (+)
Domek murowany - salon
zoom (+)
Domek murowany - salon z kominkiem
zoom (+)
Domek murowany - główna sypialnia
zoom (+)
Domek murowany - łazienka na górze
zoom (+)
Domek drewniany
zoom (+)
Domek drewniany - kuchnia
zoom (+)
Domek drewniany - salon
zoom (+)
Domek drewniany - sypialnia
zoom (+)
Domek drewniany - sypialnia druga
zoom (+)
Domek drewniany - łazienka na piętrze
zoom (+)
Domek drewniany - łazienka na parterze
Strona główna
Realizacje
O nas
Referencje
Galeria foto
Kontakt

Ładowanie strony: 0.01 sec.
Copyright © 2010-2021 Armex
Wykonanie strony: Brewka.pl
Armex, ul. Mazowiecka 47
05-200 Cięciwa k/ Wołomina
tel./fax: 22 761 06 70


Polityka prywatności

Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!